A Ghost Story – Hayalet Hikayesi izle

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Reklamı Kapat
A Ghost Story – Hayalet Hikayesi izle

A Ghost Story – Hayalet Hikayesi izle

Ölü Çarşafın Hikayesi

David Lowery’nin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği Hayalet Hikayesi (A Ghost Story) filmi Amerika Birleşik Devletleri’nde 7 Temmuz’da gösterime girecek. Ülkemiz için ne zaman gösterime gireceği henüz belli olmayan filmin başrolünü rooney mara ve casey affleck üstlenmiş durumda. Fantastik bir dram filmi olarak kayıtlarımıza geçen film biraz da ürpertici konumda. Fragmanı ise son derece profesyonelce hazırlanmış ve büyük beğeni kazanan türden.

Yakın zamanda ölmüş bir ruhun hayalet kılığına bürünerek evine ve karısına erişmesini konu alan filmde usta efektlerle hayalet kullanılması yerine sadece beyaz bir çarşaf kullanılarak yapılmış hayalet rolü filmin ne kadar ilginç ve özel olduğunu gösteriyor. Bunun yanı sıra filmin kadrosunda Sonia Acevedo, Carlos Bermudez, Grover Coulson, Will Oldham, Liz Franke gibi yıldız isimler de bulunuyor.

İlginç kişiliği ile tanınan David Lowery’nin kendisinin yazıp yönettiği bu filmde ne kadar başarılı olacağı ise merak konusu. Ne kadar merak edilse de kesin olan bir şey var ki, bu film sizleri izlediğiniz koltuğa bağlayacak. Hayalet Hikayesi 7 Temmuz’da gösterimde!
IMDB id: tt6265828

1 Dehşet Verici Kötü2 Korkunç3 Çok Kötü4 Kötü5 Ortalama6 İyi7 Güzel8 Çok Güzel9 Harika10 Şaheser (1 votes, average: 5,00 out of 10)
Loading...
Eklenme Tarihi:22-09-2017
Yapım: 2017

Yönetmen

Oyuncular


Benzer Filmler
Film Resimleri

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
  1. İsim dedi ki:

    ZAMAN KAYBI BOŞUNA