Anayurt Oteli izle Türk Filmi

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Anayurt Oteli izle Türk Filmi

Anayurt Oteli izle Türk Filmi

Sinema dünyamızın önemli yapımları arasında yer alan Anayurt Oteli, 1987 yılında yapılmıştır. Yönetmenliğini Ömer Kavur’un üstlendiği yapım, dram öğesinin yanı sıra, polisiye unsurları da bünyesinde barındırmaktadır. Film, Yusuf Atılgan’ın romanından uyarlanmıştır. Psikolojik türde yapılan en önemli yapımlar arasında gösterilmektedir. Film restore edilerek 2017 İstanbul Film Festivali’nde gösterilmektedir. Fanatik Film restorasyon işlemini gerçekleştirmiştir.

Anayurt Oteli Özet

Anayurt Oteli özet konusu incelendiğinde, Zebercet, ismi ilginç olan ancak sıradan yaşam süren bir kişidir. Eski bir otelde müdürlük yapan Zebercet, sıradan bir görüntü sunsa da içinde fırtınalar kopan bir adamdır. Kendi içinde savaşan ve bu nedenle takıntılar edinen Zebercet’in karşısına çıkan bir kadın en büyük takıntısı olmuştur. Bu kadın ismini bile söylememiş ve otele 1 hafta sonra yeniden geleceğini söylemiştir.
anayurt oteli izle
Otelde kadının kaldığı odaya tek bir müşteri dahi almayan Zebercet, onun geleceğinden emindir. Bir hafta boyunca bekleyen adam, kadının gelmemesiyle büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır. Bu noktadan sonra Zebercet, artık eskisi gibi olmayacaktır.
Anayurt Oteli Künye.
Tür: Dram, polisiye, psikolojik gerilim.
Yönetmen: Ömer Kavur.
Oyuncular: Macit Koper, Şahika Tekand, Serra Yılmaz, Ülkü Ülker, Yaşar Güner.
Süre: 1 saat 40 dakika.
IMDB id: tt0092558

1 Dehşet Verici Kötü2 Korkunç3 Çok Kötü4 Kötü5 Ortalama6 İyi7 Güzel8 Çok Güzel9 Harika10 Şaheser (4 votes, average: 3,25 out of 10)
Loading...
Eklenme Tarihi : 26-07-2017
Yapım :
Süre : 1 saat 40 dakika.

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
  1. özgür dedi ki:

    Filmi 4 gözle bekliyorum.