Atölye Türkçe Dublaj izle (2017)

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Atölye Türkçe Dublaj izle (2017)

Atölye Türkçe Dublaj izle (2017)

Fransız yapımı bir dram filmi olan Atölye, yedi genç üzerinden anlatılan farklı bir hikaye. Marsilya'daki La Ciotat kasabasında hayat süren yedi genç insanın bir workshopa katılmak için bir araya gelişiyle hikaye başlar. Bu genç insanlar ilerde yazar olmayı hedefleyen kişilerdir ve ekibe liderlik eden kişi ise ünlü bir yazar olan Olivia Dejazet adında bir kadındır. Bu yedi gencin katıldığı atölyenin ilk görevi; yaşadıkları küçük kasabanın geçmişiyle ilgili bir roman yazmalarıdır. Bu roman bir suç hikayesi olacaktır. Bu hikayenin en dikkat çeken ismi ile herkese ters davranan ve yazdığı cümlelerle ön plana çıkan Antoine olacaktır. Antoine, sadece yazdıkları hikayeyi değil; bu atölye grubunun ve filmin hikayesini de temelli değiştirecektir.

1 Dehşet Verici Kötü2 Korkunç3 Çok Kötü4 Kötü5 Ortalama6 İyi7 Güzel8 Çok Güzel9 Harika10 Şaheser (3 votes, average: 9,00 out of 10)
Loading...
Eklenme Tarihi : 11-10-2018
Vizyon Tarihi : 2017-10-11
Ayrıca Film Böyle Tanınır : El atelier, A Trama, L'atelier, Workshop, El Taller de Escritura, El taller de escritura, Το ατελιέ, The Workshop, O Workshop, Atelierul, Gruppen
Yapım : Fransa (2017)
Süre : 1 saat 53 dakika
Filmin Ödülleri : 1 Ödül & 5 Adaylık
Filmin Çekim yapıldı ülke : La Ciotat, Bouches-du-Rh%C3%B4ne, France

Film Resimleri

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle