Devrim Arabaları Türk Filmi İzle

Vip Ok.ru Mail
× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Reklamı Kapat
Devrim Arabaları Türk Filmi İzle

Devrim Arabaları Türk Filmi İzle

Devlet Başkanı Cemal Gürsel tümüyle yerli üretim bir otomobil yapılmasını emreder ve görevin TCDD işletmesine verildiği bildirilir. O gün orada bulunan 23 mühendis bu emri 'Türk insanının makûs talihine karşı bir meydan okuma' olarak algılarlar. En küçük bir tereddüt ya da endişe sergilenmeksizin derhal işe başlanır. Çalışma mekanı olarak Devlet Demiryolları'nın Eskişehir'deki Cer Atölyesi seçilir. Zaman müthiş dardır. Cumhuriyet Bayramı' na kadar yalnızca 130 günü vardır ekibin. Türkiye’nin ilk yerli otomobili olacak eserin adı da konmuştur: “Devrim”...iyi seyirler dileriz, jetfilmizle.net

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
 1. nazlı dedi ki:

  kesinlikle izlenmesi gereken, ve iç burkan türkiye gerçeklerini göz önüne seren muazzam bir film.

 2. setsohnni dedi ki:

  Mükemmel bir filmdi. İyi ki daha önce izlememişim ve şimdiye kalmış. Kendi insanımıza güvenmemiz gerektiğini anlatan bir film.

 3. Enver Hoca dedi ki:

  Ne yazıktır ki kendi menfaatleri için ülkemin geleceğini satanlar hep oldular. Hep olacaklar da. Devrim otomobilinin yapıldığı sene koreliler de Hyundai markası ile ilk otomobillerini yaptılar. Bizim hala bir milli otomobilimiz yokken onlar bizim ülkemizde bile fabrika kurdular, bütün dünyaya otomobil satıyorlar. Otomobil rüzgarını malesef kaçırdık.

 4. irfan dedi ki:

  daha öncede izlemiştim anlamayana lafım yok yıllarca insanlarımızı kandırdılar yok top oynamak günahtır tv gavur icadıdır doktora gitme hocaya git bi okusun üflesin saf insanlarımızı hep kandırdılar akıllı olnlarıda amerika kaptı çünkü türkiyede imkan bulamadılar ( amarika ve avrupa neden uğraşıyorsunuz alın size araba diyerek önümüzü kestiler ve o devrin yöneticileri kendi çıkarları için buna göz yumdular ve bu vatana ihanet ettiler bu vatana ihanet eden bu tip insanların mekanıda cehennem olur inşallah )

 5. murtazza dedi ki:

  süper, çok teşekkürler.

 6. fatih dedi ki:

  bu filmi mutlaka izleyin

 7. zileli dedi ki:

  bu filmi mutlaka izleyin,gerçek hayattan uyarlanmış ve çok değerli bilim insanları canlandırılıyor ,ben iki defa izledim.ülkemizin bir adım ileri gitmesini istemeyen dış ülkelerin,yerli imalatımıza nasıl takoz koymak istediğini göreceksiniz.iyi seyirler…

JetFilmizle.org adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Jetfilmizle.biz sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler (E-mail : jetfilmizle@mail.ru). Sitemizden üzerinden film izle Türkçe, film izle yerli, film izle film izler, film izle yeni, film izle macera, film izle aksiyon, film izle hd, film izle alt yazılı, film izle Türkçe dublaj, film izle komedi, film izle yabancı, film izle korku, film izleme sitesi, film izle animasyon, film izle 720p, Filmlerini ücretsiz bir şekilde izleye bilirsiniz.