Findikkiran ve Dört Diyar (2018)

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Findikkiran ve Dört Diyar (2018)

Findikkiran ve Dört Diyar (2018)

Film sinema çekimidir.
Fantastik sinema her zaman özel ve farklı hikayeler eşliğinde seyircinin karşısına çıkmayı başarmıştır. Özellikle de Alice Harikalar Diyarı'nda serileri her zaman bu etkide özel şeylerin hissedilmesini desteklemektedir. Bu hissiyatı sonuna kadar taşımayı başaran yapımlardan birisi de The Nutcracker and the Four Realms izle filmi. Bu filmde genç bir kızın bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamasına tanıklık etmiş olacaksınız. Her sahnesinde de bu tanıklık sizi etkili bir sinema macerasının içinde tutmuş olacaktır. The Nutcracker and the Four Realms hd film izle, gerçekçi yanları ve başarılı fantastik dünyası sayesinde sizi çok ama çok memnun edecektir. Sahne sahne ilerleyen atmosferi, bu atmosferi pekiştiren altyapısı sayesinde de sizler, filmin genel dokusunu çok ama çok hoş bulacaksınız.

1 Dehşet Verici Kötü2 Korkunç3 Çok Kötü4 Kötü5 Ortalama6 İyi7 Güzel8 Çok Güzel9 Harika10 Şaheser (1 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...
Eklenme Tarihi : 01-11-2018
Vizyon Tarihi : 2018-11-02
Ayrıca Film Böyle Tanınır : El cascanueces y los cuatros reinos, Лешникотрошачката и четирите кралства, O Quebra-Nozes e os Quatro Reinos, Louskáček a čtyři říše, Der Nussknacker und die vier Reiche, Pähkinänsärkijä ja neljä valtakuntaa, Ο καρυοθραύστης και τα τέσσερα βασίλεια, A diótörő és a négy birodalom, Lo schiaccianoci e i quattro regni, Spragtukas ir keturios karalystes, Dziadek do orzechów i cztery królestwa, Щелкунчик и четыре королевства, Nötknäpparen och de fyra världarna, Luskáčik a štyri ríše, Findikkiran ve Dört Diyar, Лускунчик i чотири королiвства
Yapım : Amerika Birleşik Devletleri (2018)
Filmin Çekim yapıldı ülke : South Kensington, London, England, UK
Filmin Resmi Web Adresi : https://www.instagram.com/disneysnutcracker/

Yönetmen

Oyuncular


Film Resimleri

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
  1. aass dedi ki:

    bu film vizyondamı