İnsan – Human izle (2015)

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

İnsan – Human izle (2015)

İnsan – Human izle (2015)

Human bize, insanoğlunun derinliklerine inme fırsatını sunarken, dünyamıza dair görüntü ve hikâyelerle iki kanatlı bir tablo çizer. Kin ve şiddetle olduğu kadar aşk ve mutluluk aracığıyla da Human, bizleri başkalarıyla karşı karşıya getirirken kendi hayatlarımıza da götürür. En basit günlük hikâyelerden en ilginç masalsı hayatlara kadar değinerek, bizlerin aslında kimler olduğumuza, karanlık yanlarımız olduğu kadar güzel ve evrensel bir yanımızın da olabildiğine ışık tutar. Yeryüzünü, yani bizim Dünyamızın, belki de hiç görülmemiş en güzel yerlerine ait havadan görüntüleri ve opera tarzındaki müzikler eşliğinde Dünyamızın güzelliklerine tanıklık etme ve soluklanma fırsatı sunar. Human, insan koşullarına sıkı sıkıya bağlanmamızı ve varoluş sebebimizin ne olduğunun yansıtılmasını sağlayan bir film.

1 Dehşet Verici Kötü2 Korkunç3 Çok Kötü4 Kötü5 Ortalama6 İyi7 Güzel8 Çok Güzel9 Harika10 Şaheser (4 votes, average: 10,00 out of 10)
Loading...
Eklenme Tarihi : 12-10-2017
Yapım :

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
 1. fırat dedi ki:

  insanın varlıgının yasamının ve amacının ne oldugunu tüm gercekligiyle ortaya koyan bi flim. sistemin azinliklık insanlara vermis oldugu hayatın karsiligindA. geriye kalan cogunlugn trajedisini gösteren muhtesem yapıt.. her dkkasının dikkatle İZLENİLİP DÜSÜNÜLMESİ gereken bi gösterim. tebrikler..

 2. taner dedi ki:

  harika anlayana

 3. elcan dedi ki:

  Mukemmel

 4. yasin dedi ki:

  harika