Kardeşim İçin Der’a (2018)

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Reklamı Kapat
Kardeşim İçin Der’a (2018)

Kardeşim İçin Der’a (2018)

Ali, rejime muhalif olduğu için şiddete maruz kalan ve ülkesinden ayrılan bir gençtir. Yıllar sona annesi ve kardeşinin yanına Suriye’ye geri döner. Kardeşi Ömer’in de tıpkı kendisi gibi Baas rejiminin haksızlıklarına karşı oldukça öfkeli olduğunu gören Ali kardeşini kontrolü altına almaya çalışır. Fakat hiçbir şey yapmaya fırsat bulamadan kardeşi ve arkadaşlarının tutuklanan öğretmenleri için muhaberat karargahının duvarına yazılar yazdığını görür. Ali, kendi çektiği sıkıntıları kardeşi ve diğer çocukların çekmemesi için zorlu bir mücadeleye girişir.

1 Dehşet Verici Kötü2 Korkunç3 Çok Kötü4 Kötü5 Ortalama6 İyi7 Güzel8 Çok Güzel9 Harika10 Şaheser (13 votes, average: 7,77 out of 10)
Loading...
Eklenme Tarihi:10-10-2018
Vizyon Tarihi: 13-04-2018
Ayrıca Film Böyle Tanınır: Kardesim Icin Der'a
Yapım: Cerabulus, Suriye (2018)
Filmin Çekim yapıldı ülke: Cerabulus, Suriye

Benzer Filmler

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
 1. Misafir dedi ki:

  Bence harika bir filmdi

 2. fatih dedi ki:

  Cok guzel gercekci bir filmdi. Paylasim icin tesekkurler.

 3. isim dedi ki:

  Puanını hak etmiş Gayet başarılı

 4. fahri guney dedi ki:

  Kim ne derse desin çoooook güzel bir film..

 5. zafer dedi ki:

  işiniz gücünüz iftiralar atarak sünni düşmanlığı yapmak..Yezid zalim ve fasıktır fakat Hz. Muaviye (ra) ‘ ye hakaret etmek haddiniz değildir.

 6. hüseyin dedi ki:

  burada masum görünen özgür suriye savaşçılarının bir çok alevinin kafasını kestiğini insanların çiğerlerini kesip yediğini işkencelerini anlatın elbettde esed masum değildir lakin öso ve çihad yanlısı selefi leri mazlum masum gösteremezsiniz kahrolsun muaviye ve onun soyu yezit köpeklerine….

 7. hüseyin dedi ki:

  masumane gösterilen filmdeki karakterler daha sonra birçok insanın kellesini kesen selefi ve çihadist şeriatcı bir harekete dönüşmüşdür öso.işid. aynıdır bu fillmde de onlar haklı gösterilmek istenmişdir ve bunu türkiye devletinin desteğiyle çekilmiş ve onun kanalıylada probagandası yapılmış gerisini siz anlayın

 8. esad dedi ki:

  amaç suriyeyi karalamak

 9. ersin dedi ki:

  10 üzerinden 0

 10. ilyas dedi ki:

  bu filme nasıl 9.3 imdb verilmiş ki? 0,93 olması lazım